Wykładziny … Prosta sprawa ?

Wykładziny ... prosta sprawa

Wiele firm działających w branży pokryć podłogowych, jako swoją misję wyznacza projektowanie, dostawę i montaż wykładzin. Wiadomo jednak, że najlepiej gdy projektami zajmują się Architekci, Projektanci, oni przecież posiadają odpowiednią wiedzę i kwalifikacje aby stworzyć kompleksową wizję uwzględniająca wiele elementów wystroju wnętrza. Pokrycia podłogowe - wykładziny stanowią tu często ważny, choć czasami niedoceniany, element wykończeń nadający pomieszczeniom nie tylko funkcjonalność lecz również odpowiedni charakter oraz komfort.

Więc gdy Architekt przekazują już gotowy projekt Inwestorowi, nam pozostaje realizacja ich wizji, aby zaspokoić oczekiwania użytkowników. 


Realizacja Projektu składa się z kilku etapów 

  • I etap  to przygotowanie odpowiedniej oferty na wykładzinę spełniającą wizję Projektanta
  • II etap to sprawdzenie stanu posadzki i określenie sposobu przygotowania jej do właściwego montażu wykładziny.
  • III etap to dostawa materiałów na plac budowy
  • IV etap przygotowanie podłoża 
  • V etap to montaż wykładziny 
  • VI etap to wykańczanie posadzki
  • VII do upewnienie się że użytkownik posiada odpowiednią wiedzę co do czyszczenia i konserwacji zamontowanej wykładziny podłogowej  

Przejście przez wszystkie te etapy sprawia że Użytkownik będzie z zadowoleniem korzystał z pomieszczeń gdzie z jednym z ważnych elementów użytkowych oraz estetycznych stanowi wykładzina podłogowa .


W następnych wpisach opowiem o tych siedmiu prostych etapach które posiadają jednak swoje drobne, ale jakże ważne, szczegóły ominięcie których, mogą popsuć nam zamierzony Architekta efekt.

 

About the author: Marek

Leave a Reply

Your email address will not be published.